בלוג - שיווק בוידאו לעסקים

אופטימיזציית וידאו בפייסבוק ויוטיוב

שיווק בוידאו בפייסבוק וביוטיוב

כיום, מעל 90% מהצרכנים מעדיפים לראות סרטון אודות מוצר או שירות מאשר לקרוא טקסטים ארוכים מדי. לכן, ישנה חשיבות מכרעת ליצירת סרטונים אפקיטיביים בפייסבוק וכמו-כן, ביוטיוב, שעונים על צרכי הגולשים הלקוחות הפוטניצאליים שלך.

סרטון וידאו בפארק הירקון

כתוב תיאור מעניין ומניע לפעולה, Call To Action, ושלב בו קישורים למקומות נוספים. אם הסטטוס של מס' הצופים שלכם יהיה מדוייק, אמין וטוב- אתם תזכו לצפיות רבות יחסית מבין הגולשים שלכם, שיחשפו לסרטון שלך בניוז-פיד. חשוב שבהתחלת הסטטוס צריך להעביר את המסר המרכזי או הסיבה לצפות בסרטון שלך. פרסום ממומן בפייסבוק מסייע לקידום העסק שלך כאשר אתה יוצר מודעת פייסבוק עם מסר שיווקי ווידאו, שפונה לקהל הלקוחות שלך, שמפולח לפי גיל, מגדר, איזור גיאוגרפי וכו' אתה בעל עסק תיצור חשיפה לעסק או המותג שלך ותביא לטראפיק (תנועת לקוחות) לאתר שלך שרוכש את המוצר או השירות שלך.

חיפוש סרטונים ביוטיוב ובגוגל מצוי בעלייה מתמדת בשיעור של 70% מדי שנה במהלך השנים האחרונות. אנשים מעדיפים לראות סרטון שידריך או ידגים להם כיצד עושים מדיטציה או כיצד לישון נכון בלילה או כיצד להשתמש במוצר כלשהוא. זו הזדמנות מצויינת עבור משווקים ובעלי עסקים לנצל את הפלטפורמה הזאת.

תכנון נכון של עיצוב ובניית אתר פרסום וידאו בפייסבוק ובמדיה החברתית  (למשל: יוטיוב, גוגל+, טוויטר וכו') הוא דבר חיוני והכרחי לכל עסק שרוצה תדמית ופרסום מחדש של העסק שלו בפייסבוק, יוטיוב ובאינטרנט .


להלן כלים שימושיים, שיסייעו לך בעל עסק בפרסום ושיווק בפייסבוק וכמו-כן, ביוטיוב:


כבעל עסק אתה צריך להתחיל הכי חזק שאתה יכול ולאט לאט להגביר את הקצב. לוקח בערך 2-3 שניות זה הזמן שלוקח לגולש בפייסבוק או ביוטיוב להחליט אם הוא ימשיך לצפות בסרטון שלך או פשוט יגלול הלאה. לכן, התחל בבוסט הכי גדול שלך כלומר: סרטון רלוונטי ומושך, כותרת חזקה ומושכת, שתמשוך את קהל הגולשים אל הסרטון שלך (וגם ביוטיוב) על מנת לבצע רכישה או קנייה של המוצר או השירות(המרה), שאתה מציע ללקוחות שלך.

 

להלן 5 דרכים ליצירת סרטון מנצח בפייסבוק וגם ביוטיוב: 

 

1. הוסף כותרת לסרטון - ישנה חשיבות גדולה להעלות כותרת נכונה לשיווק מודעה או סרטון בפייסבוק בחר כותרת נכונה, שמעבירה את המסר המרכזי של הסרטון  שלך. בחירת תמונה מתאימה מוצלחת תגביר את מס' החשיפות לאורך זמן. התמונה המקדימה (Thumbnail) והמושכת של הסרטון שלך היא סימן ההיכר המוביל ברוב המקומות  בפייסבוק. התמונה מושכת את העין אצל הגולש ועם מסר שיווקי נכון הגולש יגלה עניין במודעה העסקית או הסרטון שלך ויעזור לך בשיווק בפייסבוק. האפשרות הכי טובה, היא להעלות תמונה מהמחשב שלכם, שיכולה להיות אחרת לגמרי מתוכן הסרטון.

2. בחר קטגוריה ותגיות כדי לחבר את הסרטון לארכיונים שונים בפייסבוק. כאשר אתה מוסיף קטגוריות ותגיות אתה נותן לפייסבוק עוד הזדמנויות להבין על מה הסרטון שלכם מדבר והיכן להציג אותו לגולשים שלכם, שיתעניינו בו.

3. תיאור מעניין ומניע לפעולה, Call To Action, ושלבו בו קישורים למקומות נוספים. אם הסטטוס של מס' הצופים שלכם יהיה מדוייק, אמין וטוב- אתם תזכו לצפיות רבות יחסית מבין הגולשים שלכם, שיחשפו לסרטון שלך בניוז-פיד. חשוב שבהתחלת הסטטוס צריך להעביר את המסר המרכזי או הסיבה לצפות בסרטון שלך. פרסום ממומן בפייסבוק מסייע לקידום העסק שלך כאשר אתה יוצר מודעת פייסבוק עם מסר שיווקי ווידאו, שפונה לקהל הלקוחות שלך, שמפולח לפי גיל, מגדר, איזור גיאוגרפי וכו' אתה בעל עסק תיצור חשיפה לעסק או המותג שלך ותביא לטראפיק (תנועת לקוחות) לאתר שלך, שרוכש את המוצר או השירות שלך.

סיכום: צילום וידאו, עריכה נכונה והעלאתו ליוטיוב או פייסבוק עם תוכן שיווקי שמוכר מביא לחשיפה וזכירה יותר טובה אצל לקוחות פוטניצאליים, שרוכשים את המוצר או השירות של העסק שלך. צור עימנו קשר ונשמח לסייע לך עם חבילת עיצוב ובניית אתר , עריכת וידאו ושיווק בפייסבוק וביוטיוב עם וידאו על מנת להביא לך יותר לקוחות יותר פניות לעסק שלך