צילום וידאו לעסקים, צילום אדריכלות

צילום לאדריכלות, סטילס ווידאו

צילום אדריכלות הוא צילום מקצועי לעסק, שיביא לשיווק של העסק שלך וחשיפה בעיני הלקוחות זה יביא לך יותר פניות ויותר לקוחות לעסק, שזוכרים את השירות או העסק שלך בתודעה והזכירה אצלם.

 

 

 צילום וידאו לעסק מציג את העסק באופן ויזואלי ומרשים בעיני הלקוחות שלך, שמתרשמים מהעסק או מהשירות שלך, מזמינים ממך את השירות, זה מביא את הלקוח להיות במרכז כשהוידאו מעביר את המסר בכל פלטפורמה וערוץ שיווקי וכך מסייע להעביר את הסיפור על העסק ומסייע בקידום המותג או האתר העסקי.

 

צור עימנו קשר ונשמח לבוא לצלם לך את העסק עם חוויה ויזואלית מרשימה, וכמו-כן, לבצע בניית אתר ושיווק וידאו דיגיטלי באמצעות סרטוני וידאו באינטרנט ובמדיה, על מנת להביא לך יותר לקוחות, שקונים את השירות או המוצר שלך.

עיצוב ובניית אתרים באינטרנט, צילום וידאו לעסק וסרטוני וידאו לשיווק וקידום העסק הוא הפתרון הטוב ביותר כיום לעסק שלך על מנת לקדם את העסק שלך תוך כדי ליצור חשיפה לעסק שלך ומיתוג בשפה ויזואלית וקרייאטיבית מחוץ לקופסא.


חבילות צילום לבחירה בסיס, עד שעתיים צילום, 20 צילומים, 970 ₪ חצי יום צילום, עד 4 שעות, 55 צילומים, 1,850 ₪ יום צילום, עד 8 שעות, 110 צילומים, 3,550 ₪ סרטונים קצרים / סרטון תדמית צילום וידאו+עריכה (סרטון ערוך עד 55 שניות)+כתוביות+מוזיקה 2,950 ₪ תוספת שעת צילום, 550 ₪, 15 צילומים עיבוד צילום נוסף מעבר לחבילה 55 ₪ כל הצילומים עוברים עיבוד מקצועיצור עימנו קשר בטופס באתר או ב- 050-8509799, 03-5490001

צילום באירוע

צילום באירוע בהרצליה

צילום מקצועי באזור מסחרי בהרצליה פיתוח

צילום מקצועי באזור מסחרי בהרצליה

צילום בירושלים בעמק רפאים

צילום אדריכלי בירושלים עמק רפאים

צילום פנים של בית בירושלים

צילום מלון ריץ קרלטון בהרצליה פיתוח

צילום מסעדה ביפו תל-אביב

צילום מסעדה ביפו תל-אביב

צילום מקצועי של מסעדת בורגרים ברמת החייל

צילום במסעדת בורגרים ברמת החייל

צילום מקצועי של כנסת ישראל

צילום מקצועי של כנסת ישראל

צילום מלון סי טאיי ביפו צילום חוץ

צילום מלון סי טאיי ביפו

צילום עסקים ואדריכלות ביפו תל-אביב

צילום עסקים ואדריכלות ביפו תל-אביב

צילום עסקי של מייקרוסופט בהרצליה פיתוח

צילום בחוף הים בהרצליה שולחן וכיסאות לחתן וכלה


צילום עסקים ואדריכלות, צילום וידאו לעסקים

צילום אדריכלות, שמצלם בוידאו עסקים ומבנים יוצר חוויה ויזואלית עבור בעל העסק.  צילום תדמית מעביר את המסר השיווקי שלך בתמציתיות ודיוק על מנת להשאיר רושם על הלקוחות שלך. כיום, הצילום בוידיאו תופס מקום נכבד לצד צילום הסטילס והתבסס כמדיום יצירתי ואפקטיבי בכל הקשור לצילום חדשותי ותיעודי וככלי ייחודי בשדה האמנות והקולנוע. עם כניסת העידן הדיגיטאלי ושילוב יכולות וידאו גם במצלמות סטילס וכיום גם במצלמות סלולאריות באיכות HD ו- 4K , בד בבד עם הצמיחה חסרת המעצורים של הפלטפורמות השיתופיות ברשת האינטרנט, הפך צילום בוידיאו לכלי אולטימטיבי וחזק לביטוי יצירתי אוטנטי ועכשווי הנגיש גם לבני נוער וגם למקצוענים כאחד ועם פופולאריות זו התפתח הצורך להבנה ושליטה בתחום על מגוון כליו ואפשרויותיו. עריכת וידאו וצילום נכונים מסייעים ליצור סרטון וידאו מעולה עבור פרסומת טובה או עבור סרטון תדמית, שמסייע לשווק עסקים באינטרנט ובמדיה .

צילום אדריכלות וצילום תדמית המשלבים גם וידאו ועריכה, שמבוצעת בפרימייר ובאפטר חשובה מאד לתעשיית הפרסומות והסרטים בארץ ובעיקר בחו"ל וזה משפיע על עסקים ועל תעשייה שמגלגלת מליוני דולרים כל שנה מתעשיית הסרטים והפרסומות. צילום ועריכת וידאו מסייעים למתג מחדש עסקים ויוצר חשיפה ותדמית חיובית לעסק. 

כלומר בנייה נכונה של סרטון תדמית לעסק או לפרסומת באמצעות צילום ועריכה באפטר או בפרימייר, החל משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר, מגבירים באופן משמעותי את הסיכוי שהמוצר או השירות שלכם יישארו בתודעת הצופים בו. מעבר לעובדה שניתן בקלות יחסית להפיץ את הווידאו לקהל לקוחות גדול ולפלטפורמות שונות (באתר הבית, ברשתות החברתיות, יוטיוב, במייל, וכו'), סרטונים שמועלים ליוטיוב - שהינה מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, מקודמים באופן ישיר במנוע החיפוש של גוגל - דבר התורם לכדאיות השימוש בוידאו ברשת וליתרון יחסי משמעותי על פני מתחרים אחרים שלא מנצלים את המדיום הזה. 

אנו מחוייבים להצלחה העסקית שלך

אנו מצלמים את העסק לאחר מכן, משווקים את העסק באמצעות סרטוני וידאו, שמקדמים את העסק שלך באינטרנט ובמדיה .

אנו ב- DudyWeb מתמחים בעיצוב ובניית אתרים באינטרנט, סרטוני וידאו כגון: סרטי תדמית לעסק, שיווק וידאו דיגיטלי באינטרנט, צילום לעסק כדי לבנות מיתוג מחדש ולשווק את העסק שלך בוידאו (סרטוני וידאו) באינטרנט באופן ייחודי. צור עימנו קשר 050-8509799 או 03-5490001

עבודות נוספות - More works