עריכת וידאו ואנימציה

עבודות באפטר ותלת מימד לאנימציה בהשראת סרטים ומשחקים

עיצוב ובניית אתר ושיווק וידאו - עריכת וידאו פרסומת לנדל"ן

עיצוב הדמייה אדריכלית

עיצוב ובניית אתר, עריכת וידאו ושיווק עם וידאו - עיצוב ועריכת וידאו לסדרה אמריקאית לדוגמא

עבודות נוספות בעיצוב, תלת מימד ועריכת וידאו וצילום מופנים לקישור הבא קישור נוסף

וידאו ואנימציה באתר

וידאו ואנימציה חשובים מאד לקידום האתר או באתר העסקי שלך
כיום, עריכת וידאו נכונה בפרימייר או באפטר עם אנימציה היא בבחינת חומר ביד היוצר על מנת לשווק את הוידאו באינטרנט וזה מסייע לעסקים להצליח במיתוג מחדש ונוכחות במדיה האינטרנטית למשל: פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם . בנוסף לזאת, צילום וידאו, עריכה נכונה והעלאתו ליוטיוב או פייסבוק עם תוכן שיווקי שמוכר מביא לחשיפה וזכירה יותר טובה אצל לקוחות פוטנציאליים, שרוכשים את המוצר או השירות של העסק שלך. באינסטגרם החליטו לפרוץ את מגבלת 60 השניות כי הם הבינו שהעולם מתקדם חזק לכיוון שיווק ווידאו גם במדיה האינטרנטית וגם באפליקצית המכשירים של אנדרואיד ואייפון על מנת לייצר באזז תקשורתי ופרסומי אצל לקוחות ועסקים גם עבור האתר העסקי שצריך היום יותר מתמיד שיווק עם וידאו בנוסף לקידום האורגני של האתר


עריכת סרטונים מקצועית המשלבים וידאו ואנימציה לשיווק מוצר או העסק שלכם מתבצעת כיום רובה ככולה באופן ממוחשב ומקצועי. בעבר הרחוק יותר חומר הגלם העיקרי היו פילם שעבר פיתוח ועריכת הסרט הייתה מתבצעת על ידי גזירתו והדבקתו באופן פיזי, הרי שכיום התהליך פשוט יותר עם עריכת סרטי וידאו ומאפשר ​לבצע את הכל בעזרת תוכנה לעריכת סרטים. חומרי הגלם מצולמים כיום באופן דיגיטלי ונשמרים על גבי כרטיסי זיכרון, את הכרטיסים מעתיקים למחשב העריכה, בו ניתן לצפות לחתוך, להוסיף ושנות את חומרי הגלם עד לקבלת התוצאה המושלמת.

 

צילום ועריכת וידאו, שמעבירים את המסר ללקוחות שלך(אירועים, קולנוע, צילום אומניות וכו')- מרשל מקלוהן- הטביע את החותם כשקבע את האימרה - המדיום הוא המסר וזה נכון הגולשים שראו את הוידאו, התמונה ואנימציה של הפרסומת של המותג או השירות באתר הופכים ללקוחות שנשארים באתר, מתרשמים לטובה מאתר ומהוידאו והתמונה. הלקוחות זוכרים את התמונה והוידאו. הלקוחות מבינים שמדובר באתר עסקי רציני עם אוטריטה באינטרנט ובמדיה ולכן, יחזרו לקנות מהאתר את המוצר או השירות. זה מגביר את התנועה לאתר ומגביר את ההמרות שיש באתר ( התקשרות לטלפון או השארת פרטים). זה מגביר את המכירות באתר. צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בחבילת שיווק ופרסום הכוללת עיצוב ובניית אתר, שיווק וידאו לעסק (צילום לעסק) ועריכת וידאו ואנימציה(הדמיה) על מנת למתג מחדש את העסק שלך ולהביא יותר לקוחות שקונים או רוכשים ממך אנו נסייע לך בהעברת תנועת הלקוחות באמצעות ערוצים שיווקיים נכונים בזמן הנכון ולהעשיר את הניסיון של המשתמש ולקרב אותו למותג או האתר של העסק שלך.