עריכת וידאו ואנימציה

עבודות באפטר

עבודות נוספות בעיצוב, תלת מימד ועריכת וידאו וצילום מופנים לקישור הבא קישור נוסף

עריכת וידאו עם אנימציה

עריכת וידאו נכונה בפרימייר או באפטר היא בבחינת חומר ביד היוצר על מנת לשווק את הוידאו באינטרנט וזה מסייע לעסקים להצליח במיתוג מחדש ונוכחות במדיה האינטרנטית למשל: פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם . בנוסף לזאת, צילום בוידאו, עריכה נכונה והעלאתו ליוטיוב או פייסבוק עם תוכן שיווקי שמוכר מביא לחשיפה וזכירה יותר טובה אצל לקוחות פוטנציאליים, שרוכשים את המוצר או השירות של העסק שלך. כמו-כן, אינסטגרם הפכה להיות הרשת החברתית הכי מעניינת במדיה האינטרנטית. היא נותנת פייט רציני ליוטיוב עם ה- IGTV שלה אפליקציית הוידאו, מתחרה בעקשות בסנאפצ'ט עם הסטוריז, נראה שהיא לא תנוח עד שתשאיר אבק למתחרות ותשיג לעצמה דומיננטיות ברורה ומוחלטת. כלומר: באינסטגרם החליטו לפרוץ את מגבלת 60 השניות כי הם הבינו שהעולם מתקדם חזק לכיוון שיווק בווידאו גם במדיה האינטרנטית וגם באפליקצית המכשירים של אנדרואיד ואייפון  על מנת לייצר באזז תקשורתי ופרסומי אצל לקוחות ועסקים גם עבור האתר  העסקי שצריך היום יותר מתמיד שיווק בוידאו בנוסף לקידום האורגני של האתר .


אנימציה ועריכת וידאו

אם אתם חיים בעולם הוידאו ואנימציה אתם שייכים לעולם הסרטים ואפליקציות הוידאו


עריכת וידאו ושיווק בוידאו בשילוב צילום שמעביר את המסר ללקוחות שלך(אירועים, קולנוע, צילום אומניות וכו')- מרשל מקלוהן- הטביע את החותם כשקבע את האימרה - המדיום הוא המסר וזה נכון
צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בקידום העסק שלכם ומיתוגו מחדש ניתן לכם חוויה יוצאת מן הכלל התואמת לצרכים שלכם, בעיצוב ובניית אתרים, צילום עם עריכת וידאו ואנימציה ושיווק בוידאו שיסייע לקדם ולשווק את העסק שלכם במדיה האינטרנטית וכמו-כן בתחום של צילום וידאו לעסק .